4 thoughts on “The magazine Veřejná správa writes about Lentilky”

 1. Dobrý den,
  určitě trnete, jaká stížnost přijde tentokrát. Myslím, že bylo stížností už dost. Budu asi jeden z mála, který bude chválit.
  Jsem rád, že se s letňanským sídlištěm něco děje. Opravdu na něj přes 20 let nebylo šáhnuto a myslím, že každá změna bude k lepšímu. S LL jsem se seznámil již v roce 2011. Nijak jsem se neangažoval, protože mi projekt přišel smysluplný. Ale myslím, že možnost vyjádřit se tu byla. Upřímně se mi například úplně nelíbí řešení před naším domem, ale člověk musí dělat kompromisy. V globálním hledisku se mi však celý projekt líbí a věřím, že bude pro Letňany přínosný. Ať už kvalitou života, zvýšením cen našich nemovitostí. Jsem zkrátka rád, že se s naším okolím něco děje, že bude mít nový a moderní ráz a je mi jedno, kde přesně bude chodník atd. Proto bych Vám chtěl poděkovat a věřím, že projekt revitalizace sídliště bude pokračovat. Máte již nějaké zprávy, zda budou realizovány a kdy?
  Děkuji

  1. Dobrý den, první fáze Lentilek bude po prázdninách hotová. Na další máme požádané dotace. Zda je dostaneme, se dozvíme na podzim. Do Lentilek je také zahrnuta přeměna Bahoku na komerční prostory s patrovým parkovištěm. Ale toto vše bude závislé, jaká politická konstelace nastane po říjnových volbách.
   Díky, že fandíte Lentilkám.

  2. Toto podepisuji. Většina sousedů se kterými mluvím se na výsledek těší a to je cca 90% Pak odhaduji dalších 5% kteří nadávají na hluk a nechápou, že bez prachu a hluku to samo z nebe nespadne. Nakonec ale i ti budou rádi. No a zbytek těm se nezavděčíte nikdy. Moje rodina Vám pane Mikulecký a Vašemu teamu děkuje a drží palce.

Comments are closed.