Jan Mikulecký: Obnova sídliště pokračuje

V loňském roce byly dokončeny rekonstrukce několika panelových domů na bývalém sídlišti AVIA. Výsledky jsou vidět na mnoha domech a patří za to díky mnoha výborům SVJ. V současné době je zateplených 14 vchodů z 75, což není mnoho. “Rekonstrukce však budou v letošním roce pokračovat a lze očekávat dalších 10-15 vchodů, které se oblečou do nového kabátu,” říká Jan Mikulecký, zastupitel Letňany. 

V jižní části sídliště, je situace lepší. Zatepleno je téměř 75% vchodů a je zde i větší podíl výtahů. “Rekonstrukce domů zde začaly již před několika lety a proto je podíl rekonstruovaných domů větší,” říká Jan Mikulecký, zastupitel Letňany. První domy na bývalém sídlišti AVIA byly revitalizovány v roce 2010 a je jen dobře, že stále více obyvatel neváhá obětovat volný čas proto, aby naše sídliště bylo jako nové.

Autor: Jan Mikulecky, Letnany
Autor: Jan Mikulecky, Letnany

“Pokračují také práce na projektu Letňanských lentilek. V současné době se připravuje dokumentace k územnímu řízení a lze předpokládat, že v roce 2013 začnou stavební práce na prvních etapách,” dodal Jan Mikulecký, zastupitel Letňany.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *